Ravnatelj: Željko Prskalo, prof.

Stručni suradnici: Nada Lucević, pedagoginja

Ivana Gudić, školska knjižničarka

Ispitni koordinator za Državnu maturu : Dinko Vujić, prof.

     Vlado Burčak ,prof. (zamjenik koordinatora)

Administracija:

Tajnica: Mirta Rac- Papak, dipl. our.

Administratorica: Laura Šućurović

Računovođa: Lovro Ivanković, dipl. oec.

Tehničko osoblje:

Domar: Vladimir Ljubić

Ložač: Petar Topić

Voditelj školske Ekonomije: Željko Žeravica, dipl. ing.

Pomoćni radnici na školskoj ekonomiji:

Bernard Mišić

Ivan Papak

Spremačice:

Zorica Groznica

Evica Kokrhelj

Dragana Kunić

Slavica Semenović

Mira Smoljanović

Viktorija Kolar

Profesori:

OPĆEOBRAZOVNA SKUPINA PREDMETA

  1. Jelena Martinović, prof. matematike
  2. Biljana Bastašić, prof. geografije
  3. Marijana Bošnjak, prof. hrvatskog jezika i književnosti
  4. Vlado Burčak, prof. politike i gospodarstva
  5. Boženka Dasović, prof.slovačkog jezika i književnosti
  6. Darko Dobošević, prof. matematike i informatike
  7. Ljijana Đukić, prof. kemije
  8. Danijela Đurkić, prof. povijesti
  9. Sonja Elez, prof. filozofije, logike i etike
  10. Sanja Heraković Tkalec, prof. hrvatskog jezika i književnosti
  11. Mia Janiček , prof.engleskog jezika i književnosti
  12. Borko Jurčević, vjeroučitelj rimokatoličkog vjeronauka
  13. Ana Klisurić, prof. matematike i informatike
  14. Lidija Kopilaš- Keri, prof. biologije
  15. Ines Kraljević, prof. hrvatskog jezika i književnosti
  16. Kristina Marušić, prof. njemačkog jetika
  17. Silva Matić, prof. engleskog jezika
  18. Mirjana Mirković, prof. sociologije
  19. Cassy Prskalo, prof. engleskog jezika i književnosti
  20. Tomislav Romić, prof. tjelesne i zdravstvene kulture
  21. Dušan Szayak, vjeroučitelj evangeličkog vjeronauka
  22. Helena Timko, prof. psihologije
  23. Marija Trnak Mašaberg, prof.fizike
  24. Ivana Tuškan, prof. glazbene umjetnosti
  25. Josip Vrtarić, prof. latinskog jezika
  26. Ana Uzelac , prof. likovne umjetnosti
  27. Tajana Vrbanac, prof. matematike

POLJOPRIVREDNA SKUPINA PREDMETA

  1. Darko Đurica, prof.
  2. Marija Jakovljević, suradnik u nastavi
  3. Snježana Koturić ,prof.
  4. Lidija Kovač, prof.
  5. Martina Vražić, prof.
  6. Stela Rotim, prof.
  7. Mirjana Sinković, prof.
  8. Branko Sučić, prof.
  9. Silvija Vrdoljak, prof.
  10. Dinko Vujić, prof.

ELEKTROTEHNIČKA SKUPINA PREDMETA

  1. Sara Ivanković, prof.
  2. Ivan Martinović, prof.
  3. Mirko Martinović, prof.
  4. Ante Pole, prof.